Indywidualna wycena

Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej wyceny.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup materiałów wykończeniowych nie należy do łatwych tym bardziej jeśli wiąże się ze znacznymi kosztami. Dlatego oferujemy usługę indywidualnej wyceny abyś mógł  sprawdzić czy Twój projekt mieści się w zakładanym budżecie.

W odpowiedzi na Twoje zapytanie zadbamy o to by nasza propozycja była konkurencyjna cenowo. Postaramy się zaproponować dogodny transport i termin realizacji. Naszym klientom oferujemy ponadto możliwość domawiania produktów, których w trakcie prac zabrakło, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Możemy zaoferować tym lepsze warunki zakupowe im większą ilość produktów planujesz zakupić. Prześlij szczegółowy spis artykułów do wyceny z podaniem ilości każdego z nich. Postaramy się odpowiedzieć możliwie najszybciej.

Zapraszamy również do skorzystania z usługi bezpłatnej wizualizacji łazienki. Otrzymasz wraz z nią kosztorys zawartych w wizualizacji produktów i dokładne ilości poszczególnych płytek.

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Zadzwoń

52 371 78 93

609 914 771

 

lub wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych do celów kontaktowych przez PH AGAT s.c z siedziba w Bydgoszczy. Oświadczam, że zapoznałem/łam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.