Zaprojektuj z nami swoją łazienkę

Nie masz pomysłu jak zaaranżować swoją łazienkę?

Chciałbyś zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja łazienka zanim zakupisz wybrane materiały?

Nie wiesz czy upatrzone płytki i wyposażenie są odpowiednie do twojego pomieszczenia?

Nie jesteś pewien czy będzie wystarczająco miejsca w łazience?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu i umów się na wykonanie aranżacji komputerowej 3D.
Możesz zamówić wizualizację e-mailem lub telefonicznie a najlepiej odwiedzić osobiście nasz salon.

Dokonując zakupów asortymentu z wizualizacji jej koszt wyniesie 1 zł – szczegóły w regulaminie poniżej.

Regulamin wizualizacji łazienek

Nieodpłatne wykonanie wizualizacji jest powiązane z zakupem co najmniej płytek i dekoracji ceramicznych wykorzystanych w projekcie ( minimalna kwota zakupu to 3500,-zł)

  • Warunkiem przystąpienia do wykonania wizualizacji jest wpłata przez Klienta zadatku na poczet planowanych zakupów w wys. 500,- zł.
  • Wizualizacja wykonywana jest na podstawie wybranych przez Klienta produktów oraz przekazanych informacji niezbędnych do wykonania projektu.
  • Klient podaje szczegółowe informacje dotyczące łazienki takie jak wymiary ścian, wymiary i położenie drzwi i okien, wymiary wnęk, skosy sufitów ( wysokość ścianki kolankowej, długość skosu rzutowana na podłogę), umiejscowienie przyłączy wody i  odpływów kanalizacyjnych oraz wszelkie sugestie dotyczące pomieszczenia.
  • Ustalany jest termin wykonania usługi. Termin ten ulega przedłużeniu o czas konieczny na wprowadzenie zgłoszonych przez Klienta poprawek.
  • Klientowi przysługuje prawo wniesienia 2 poprawek do projektu z zastrzeżeniem iż nie mogą one dotyczyć zmiany kolekcji płytek, układu pomieszczenia oraz jego wymiarów.
  • Ostateczna wersja wizualizacji zostaje przekazana Klientowi w formie elektronicznej lub w postaci wydruków obrazów pomieszczenia. Składa się na nią rzut każdej ściany, zestawienie ilościowe i wartościowe płytek oraz ewentualna propozycja elementów wyposażenia. Wycena ważna jest przez 30 dni. Sklep nie gwarantuje dostępności towarów w tym okresie.
  • Klient jest zobowiązany do zakupu wszystkich płytek umieszczonych w projekcie. Nie ma możliwości wyboru np. zakupu tylko płytek ściennych.
  • Zakupu należy dokonać do 3 miesięcy od wykonania wizualizacji. W przypadku niezrealizowania zakupów w w/w terminie wpłacony zadatek stanowi zapłatę za usługę wizualizacji.
  • Dostarczona klientowi wizualizacja nie stanowi dokumentacji architektoniczno-budowanej, projektu w rozumieniu przepisów prawa budowlanego. Podane w projekcie ilości płytek są wyliczoną przez program propozycją ,wynikają z ogólnych wymiarów (program nie uwzględnia m.in. grubości płytek, kleju, krzywizny ścian). Wizualizacja jest jedynie projektem koncepcyjnym mającym na celu pokazanie ułożenia płytek w pomieszczeniu i rozmieszczenia urządzeń.

Wizualizacje tworzą projektanci z 10-letnim doświadczeniem. Zadbają aby Wasza łazienka była nie tylko piękna ale i funkcjonalna.

Projekt tworzymy w 1-2 dni robocze. W tym czasie dokładamy wszelkich starań aby projekt był dopracowany i spełniał Państwa oczekiwania. Powstaje pierwsza wersja, którą po konsultacjach z Państwem poprawiamy. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektant podaje ilości poszczególnych płytek oraz kosztorys na wszystkie produkty użyte w projekcie. Otrzymujecie Państwo wizualizację całego pomieszczenia, rzuty poszczególnych ścian oraz na życzenie zwymiarowany szkic. Jeśli któryś produkt wyda się zbyt drogi lub nieodpowiedni znajdzie dla Państwa odpowiedni zamiennik. Projekt wykonujemy z asortymentu dostępnego w naszej firmie tj. płytek wszytkich polskich producentów oraz wielu hiszpanskich, włoskich czy indyjskich.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu.

Co potrzebujemy do przygotowania wizualizacji?

 

1. Szkic pomierzonego przez klienta pomieszczenia, w szczególności: długość, szerokość, wysokość ścian, wymiary wnęk (długość, szerokość, głębokość, odległość od narożników ścian oraz wysokość od podłogi) wymiary okien i drzwi (podobnie jak wnęk), skosy sufitów (wysokość ścianki kolankowej, długość skosu rzutowana na podłogę, wymiary okna dachowego), umiejscowienie odpływów kanalizacyjnych i przyłączy wodnych, wymiary i umiejscowienie grzejnika.

2. Wybrany przez klienta (lub wspólnie z projektantem) zestaw płytek.

3. przekazanie projektantowi wszelkich sugestii, preferencji dotyczących pomieszczenia.

ROBIĄC ZAKUPY W FIRMIE AGAT – WIZUALIZACJĘ DOSTAJESZ GRATIS