Zaprojektuj z nami swoją łazienkę

Nie masz pomysłu jak zaaranżować swoją łazienkę?

Chciałbyś zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja łazienka zanim zakupisz wybrane materiały?

Nie wiesz czy upatrzone płytki i wyposażenie są odpowiednie do twojego pomieszczenia?

Nie jesteś pewien czy będzie wystarczająco miejsca w łazience?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu i umów się na wykonanie aranżacji komputerowej 3D.
Możesz zamówić wizualizację e-mailem lub telefonicznie a najlepiej odwiedzić osobiście nasz salon.

Dokonując zakupów asortymentu z wizualizacji jej koszt wyniesie 1 zł – szczegóły w regulaminie poniżej.

Regulamin wizualizacji łazienek

Nieodpłatne wykonanie wizualizacji jest powiązane z zakupem co najmniej płytek i dekoracji ceramicznych wykorzystanych w projekcie za kwotę min.3500,-zł.

  • Warunkiem przystąpienia do wykonania wizualizacji jest wpłata przez Klienta zadatku na poczet planowanych zakupów w wys. 500,- zł.
  • Wizualizacja wykonywana jest na podstawie wybranych przez Klienta produktów oraz przekazanych informacji niezbędnych do wykonania projektu.
  • Klient podaje szczegółowe informacje dotyczące łazienki takie jak wymiary ścian, wymiary i położenie drzwi i okien, wymiary wnęk, skosy sufitów ( wysokość ścianki kolankowej, długość skosu rzutowana na podłogę), umiejscowienia przyłączy wody i odpływów kanalizacyjnych oraz wszelkie sugestie dotyczące pomieszczenia.
  • Ustalany jest termin wykonania usługi. Termin ten ulega przedłużeniu o czas konieczny na wprowadzenie zgłoszonych przez Klienta poprawek.
  • Klientowi przysługuje prawo wniesienia 2 poprawek do projektu z zastrzeżeniem iż nie mogą one dotyczyć zmiany kolekcji płytek oraz podanych wymiarów ścian.
  • Ostateczna wersja wizualizacji zostaje przekazana Klientowi w formie elektronicznej lub w postaci wydruków obrazów pomieszczenia.
  • Zakupu należy dokonać do 3 miesięcy od wykonania wizualizacji. W przypadku niezrealizowania zakupów w w/w terminie wpłacony zadatek stanowi zapłatę za usługę wizualizacji.
  • Dostarczona klientowi wizualizacja nie stanowi dokumentacji architektoniczno-budowanej, projektu w rozumieniu przepisów prawa budowlanego. Podane w projekcie ilości płytek są wyliczoną przez program propozycją ,wynikają z ogólnych wymiarów (program nie uwzględnia m.in. grubości płytek, kleju, krzywizny ścian). Wizualizacja jest jedynie projektem koncepcyjnym mającym na celu pokazanie ułożenia płytek w pomieszczeniu i rozmieszczenia urządzeń.

Wizualizacje tworzą projektanci z 10-letnim doświadczeniem.

Projekt tworzymy w 2-3 dni robocze. Powstaje pierwsza wersja, którą po konsultacjach z Państwem poprawiamy. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektant podaje ilości poszczególnych płytek oraz kosztorys na wszystkie produkty użyte w projekcie. Jeśli któryś produkt wyda się zbyt drogi lub nieodpowiedni znajdzie dla Państwa odpowiedni zamiennik. Projekt wykonujemy z asortymentu dostępnego w naszej firmie (w zakładce nasi dostawcy można sprawdzić produkty na stronach producentów).

Ponadto otrzymujecie Państwo wydruk wizualizacji poszczególnych ścian dla glazurnika. Oszczędzacie dzięki temu czas nie musząc asystować przy jego pracach.

Co potrzebujemy do przygotowania wizualizacji?

 

1. Szkic pomierzonego przez klienta pomieszczenia, w szczególności: długość, szerokość, wysokość ścian, wymiary wnęk (długość, szerokość, głębokość, odległość od narożników ścian oraz wysokość od podłogi) wymiary okien i drzwi (podobnie jak wnęk), skosy sufitów (wysokość ścianki kolankowej, długość skosu rzutowana na podłogę, wymiary okna dachowego), umiejscowienie odpływów kanalizacyjnych i przyłączy wodnych, wymiary i umiejscowienie grzejnika.

2. Wybrany przez klienta (lub wspólnie z projektantem) zestaw płytek.

3. przekazanie projektantowi wszelkich sugestii, preferencji dotyczących pomieszczenia.

ROBIĄC ZAKUPY W FIRMIE AGAT – WIZUALIZACJĘ DOSTAJESZ GRATIS